Portfolio

Mé portfolio tvoří fotografie z oblasti Real Estate, Automotive, Panoramatické snímky 360°, reklamní videa a tištěné prezentace.

Real Estate

Spolupracuji s hotely a realitními makléři na vytváření fotografií interiérů a exteriérů pro prodej nemovitostí. Jedná se o specifický obor focení, kde je zapotřebí vhodným a atraktivním způsobem prezentovat prostory k pronájmu nebo k prodeji. Kromě focení hotelů, domů a bytů se zaměřuji i na kongresové sály.

Pokud hledáte kvalitní propagaci svých prostor neváhejte mě kontaktovat pro vytvoření nabídky. 

Automotive

Focení automobilů je další obor, který má určitá specifika, která je potřeba dodržet, aby se dosahovalo co nejlepších výsledků. Fotím vozidla v exteriéru i interiéru. Při focení v exteriéru je nejdůležitější nejen světlo, ale i prostředí, které je pro fotografování vozů naprosto klíčové.

Kromě standardního focení fotím i virtuální prohlídky a to jak showroomy a interiéry vozů. 

Video

Moderním trendem současnosti je online reklama. Stále populárnější je Instagram a Youtube. Pokud potřebujete takovou reklamu, kterou hodláte publikovat na sociálních sítích, můžeme společně připravit koncept i realizaci reklamního videa.

Více videí z mé produkce naleznete na kanále Youtube.

Měření geometrie

Při spolupráci s AS Pneucare jsme vytvořili video, kde se prezentuje důležitost včasné kontroly geometrie vozů. V projektu byly použity video záběry, které točil Václav Noid Bárta. 

 

M&M Reality

Spolupráce s M&M Reality na video prohlídkách nemovitostí.

Dobrý cukr

Spolupracoval jsem na úvodním videu s paní doktorkou Bartáškovou, kde byla hostem herečka Bára Štěpánová. 

Koupaliště Petynka

S Odřejem Renským jsme natočili několik videi na propagaci velice pěkného a atraktivního areálu Petynka, kde nalezne vyžití široké spektrum zákazníků. Ať už se chystáte sportovat nebo relaxovat, Petynka je to správné místo.

Pro Petynku jsem fotil i virtuální prohlídku areálu. Projít se po koupališti můžete zde

Střední průmyslová škola potravinářských technologií Podskalská

Ve spolupráci s panem ředitelem Chmelařem a paní Ing. Keindlovou jsme pro nové zájemce o studium připravili videa na jednotlivé studijní obory. Zároveň vzniklo video ze zákulisí, jak to vlastně všechno vnikalo. Atmosféra byla uvolněná a je vidět, že studenti se ve škole cití dobře, no... posuďte sami 😉 

Bannery

Při vytváření fotografií se nevyhnu také spolupráci, která se dotýká propagace mých klientů. Mezi tyto práce spadá zpracování bannerů pro online propagaci a to z vlastních fotografií, nebo fotografií, které dodá sám klient. Při výrobě bannerů se zaměřuji na grafické zpracování ve formátu *.jpg. Spoluvytváření také na vytváření textů a sloganů.

Reklamní letáky

Pokud potřebujete leták nebo tištěnou reklamu do časopisu není to žádný problém. Na základě vzájemné konzultace připravíme podklady tak, aby vyhovovaly Vám i Vašim zákazníkům.

Základní pravidla vzájemné spolupráce

Individuální přístup

V případě realizace prezentace vymyslím řešení, jak oslovit Vaše klienty.

 

Rychlá realizace

Čas jsou peníze, takže žádné dlouhé čekání na finalizaci projektu.

 

Využitelnost

Výsledek využijete okamžitě na webu a sociálních sítích.

Efektivita

Připravím Vám nástroje pro efektivní využití v online marketingu.

 

Zajímavá čísla

4 200 050

zhlédnutí na Google mapách

575

panoramatických snímků na Google mapách

SVtrusted-Czech

Zavolejte na +420 737 846 512

Mám pro Vás řešení, které zvýší Vaši sledovanost na sociálních sítích.